Google Chrome Portable 89.0.4389.114

Google Chrome je rychlý, jednoduchý a bezpečný webový prohlížeč vytvořený pro moderní web. Tato verze je portable, tj. neinstaluje se, a můžete mít tak svůj oblíbený prohlížeč stále sebou, například na USB.

Tor Browser 10.0.15

Chraňte své soukromí. Braňte se proti síťovému dohledu a analýze provozu. Tor je svobodný software a otevřená síť, která vám pomáhá bránit se proti dohledu, který ohrožuje osobní svobodu a soukromí.

Brave Browser 1.22.67

Třikrát rychlejší než Chrome. Lepší soukromí ve výchozím nastavení než Firefox. Na mobilu používá o 35% méně baterie. Blokováním škodlivých reklam a sledovacích zařízení získáte rychlejší internet. Brave načítá hlavní zpravodajské weby až šestkrát rychleji než Chrome, Safari a Firefox v mobilních zařízeních a počítačích.

Tor 8.5

Tor je síť virtuálních tunelů, která umožňuje lidem a skupinám zlepšit jejich soukromí a bezpečnost na internetu. Umožňuje také vývojářům softwaru vytvářet nové komunikační nástroje s integrovanými funkcemi ochrany soukromí. Tor poskytuje základ pro řadu aplikací, které umožňují organizacím a jednotlivcům sdílet informace prostřednictvím veřejných sítí, aniž by to ohrozilo jejich soukromí.

Opera 60

Hledáte rychlý prohlížeč? Vyzkoušejte Operu: blokuje reklamy, a tím šetří váš čas. Prohlížeč připravený na internet budoucnosti Opera je první obecně rozšířený prohlížeč s integrovanou kryptopeněženkou, který umožňuje snadný a bezproblémový přístup k obsahu a aplikacím typu Web 3.0.Získejte čerstvé zprávy vybrané pro vás. S novým úsporným designem prohlížeče Opera získáte také informační kanál, který …

Firefox 66

Mozilla Firefox (výslovnost [ˈmozilə ˈfaiəˌfoks]) je svobodný multiplatformní webový prohlížeč, který vyvíjí ve spolupráci se stovkami dobrovolníků Mozilla Corporation, dceřiná společnost nadace Mozilla Foundation. První finální verze 1.0 byla vydána i v češtině 9. listopadu 2004 za velkého zájmu uživatelů i médií a stala se jedním z nejpoužívanějších programů s otevřeným kódem. Kromě oficiálně podporovaných …

Seznam.cz prohlížeč

Seznam.cz prohlížeč (též aplikace Seznam.cz) je webový prohlížeč založený na jádru Blink, které používá i Google Chrome, a aplikačním rozhraní node-webkit. Prohlížeč umí snadno přeložit cizojazyčné stránky, upozornit na novou poštu nebo získat další informace k právě prohlíženému obsahu. Podporuje synchronizaci na více zařízeních a sám detekuje lechtivý obsah, u kterého neukládá historii.