Cinebench R20.0.4

  • Version R20.0.4
  • Stáhnout
  • Velikost souboru 222.25 MB
  • File Count
  • Datum vytvoření 9. 6. 2019
  • Poslední úprava 9. 6. 2019

Cinebench R20.0.4

Cinebench využívá stejný výkonný 3D engine, který byl nalezen v oceňovaném animačním softwaru Cinema 4D Release 20, aby přesně vyhodnotil výkon procesoru v různých systémech a platformách.

Již více než deset let je Cinebench populárním nástrojem pro hodnocení výkonu hardwaru. Cinebench skóre jsou používány správci systému, aby pomohli učinit rozhodnutí o nákupu, novináři přezkoumat hardware, výrobci hardwaru optimalizovat své nejnovější produkty, stejně jako majitelé počítačů k vyhodnocení jejich individuální systém.

Vylepšení Cinebench Release 20 odrážejí celkový pokrok v CPU a renderovací technologii v posledních letech, což poskytuje přesnější měření schopnosti Cinema 4D využít více CPU procesorů a moderních procesorových funkcí dostupných pro průměrného uživatele.

Výkon hlavního procesoru (CPU)

Testovací scénář využívá veškerý procesní výkon vašeho systému k vykreslení fotorealistické 3D scény (z animace "No Keyframes" od společnosti AixSponza). Tato scéna využívá různé algoritmy ke zdůraznění všech dostupných procesorových jader.

Ve skutečnosti může Cinebench měřit systémy s až 256 procesorovými vlákny. Tato testovací scéna obsahuje přibližně 2 000 objektů, které obsahují celkem více než 300 000 polygonů, a používá ostré a rozmazané odrazy, oblastní světla, stíny, procedurální shadery, antialiasing a mnoho dalšího. Výsledek je zobrazen v bodech (body). Čím vyšší je číslo, tím rychleji procesor.